KONST / Litografier / Färglitografi 14776252
nr 1477 6252
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Utsikt från Södermalm, Signerad, numrerad 111/290. Färglitografi, bildmått: 32x41 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:49:39
3/7 16:03:01
700 kr
4/7 19:06:50